Teksti suurus

Reakõrgus

Kontrast

Sisekaitseakadeemia Narva õppekeskuse ujulasse otsitakse operaatorit

Sisekaitseakadeemia õppehoone Narvas. Foto: Sisekaitseakadeemia

Sisekaitseakadeemia õppehoone Narvas. Foto: Sisekaitseakadeemia

Riigi Kinnisvara kuulutas välja kontsessioonihanke, et leida Sisekaitseakadeemia Narva õppekeskuse ujulale operaator. Ujula haldamiseks ja teenuse osutamiseks antakse operaatorile üürile bassein koos sanitaar-, abi- ja tehnoruumidega. Teenuse osutamise periood algab eelduslikult alates septembrist 2023 ning kestab viis aastat. Tulevasel operaatoril on võimalus pakkuda ka kohviku teenust.

 

Sisekaitseakadeemia uus ujulaga õppekeskus avati 2020. aasta sügisel. Hoonet tervikuna kasutab Sisekaitseakadeemia, Politsei- ja Piirivalveamet, Sisekaitseakadeemia ja MTÜ Tartu Üliõpilasküla. Õppekeskus asub Narvas aadressil Kerese tn 14.

 

Üüripind paikneb kolmel tasapinnal, hoone -2., -1. ja 1. korrusel. Üüritava pinna sisse kuuluvad kaks tehnoruumi, bassein, basseiniruum, kaks riietusruumi, wc-d, kaks duširuumi, kaks sauna, spordiinventari hoiuruum, vetelpääste administratiivruum ja kohviku teenindusruum.

 

Tulevane operaator on hinna kujundamisel vaba ning talle kuulub kogu tulu. Operaatori kohustuseks on tagada ujula ja selle juurde kuuluvate abi- ja tehnoruumide igapäevane toimimine ja kasutamine võttes arvesse Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud tervisekaitse-, tule- ja tööohutusnõudeid. Lisaks peab operaator igapäevaselt osutatava teenuse tagamisel arvestama ka külastajate ohutusega, sh tagama vastava väljaõppega personali olemasolu lahtiolekuaegadel.

 

Hankepakkumuste esitamise tähtaeg on 17. juuli 2023 kell 11.00, täpsema info leiab riigihangete registrist aadressilt: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/6062480/general-info