Riigi Kinnisvara AS on 2001.aastal loodud Eesti Vabariigile kuuluv 111,6 miljoni euro suuruse aktsiakapitaliga kinnisvare haldamisega  ja  arendamisega tegelev ettevõte.

Töö tegemise viis ja töötegijate soovid töötamise keskkonnale on muutumas ning pidev tehnoloogia areng muudab meie soove ja vajadusi töökeskkonna osas. Riigi Kinnisvara AS tahab olla abiks nende muutuste elluviimisel riigisektoris.

Me otsime oma meeskonda
TÖÖKESKKONNA STRATEEGI
(Workplace Strategist),
energilist meeskonnaliiget, kes aitab meil ja meie klientidel välja töötada ning ellu viia kaasaegse töökeskkonna muutmise projekte ja strateegiaid.

 

Töö sobib sulle, kui:
- Sul on soov arendada ja luua eeskuju uuele kutsealale, mida enne ei ole Eestis sellisena tehtud;
- Sul on loov mõtlemine, oled nutikas, uudishimulik, energiline. Sa soovid lüüa kaasa innovaatilise ja kaasaegse töökeskkonna kujundamise osas;
- Sul on lai kogemustepagas ja Sa oled tööalaselt või õpingutes kokku puutunud nii ärikorralduse (sh. äriprotsesside kavandamise), teenuste disaini, sisekujunduse ja arhitektuuri, kinnisvarakeskkonna rajamise ja haldamisega, personalijuhtimise ning IT lahenduste kavandamisega;
- Sul on tugev analüüsivõime ning Sa omad head kirjalikku ja suulist väljendus- ning veenmisoskust;
- Valdad hästi eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas;
- Soovid ja oskad töötada nii iseseisvalt kui koos meeskonnaga ja Sul on meeskondade juhtimise kogemus;
- Võtad aeg-ajalt ettetulevaid pingelisi olukordi ja kiiret töötempot kui enda proovilepanekut ja firma edule kaasaaitamist.

 

Pakume:
- huvitavat ja vastutusrikast tööd;
- kaasaegset  töökeskkonda ja toetavat meeskonda;
- võimalusi täiendkoolitusteks.


CV vastava märgusõnaga (“Töökeskkonna strateeg”) palume saata hiljemalt 08.02.2012 aadressil Lasnamäe 2, 11412 Tallinn või e-posti aadressil maire.kruusmaa@rkas.ee Kandideerida saab ka läbi CV Online keskkonna.