Otsime oma meeskonda

Tehnohoolduse projektijuht

töökohaga Tallinnas

Tööülesanded:

valdkonna teenuste tegevuskavade koostamine ning täiendamine
valdkonna teenuste osutamiseks hangete korraldamine
valdkonna teenuste osutamiseks vajalike lepingute sõlmimine või selle korraldamine
lepingute täitmise järelevalve piirkondade üleselt (sisendid piirkondadest)
täidetavate või täidetud valdkonna lepingute käigu analüüs ning protsessi parendamine
projektide juhtimine või nendes osalemine

Nõudmised kandidaadile:

tehniline kõrgharidus
kõrge motivatsioon
tähelepanelikkus ja korrektsus dokumentide koostamisel, tööülesannete täitmisel
meeskonnatöö kogemus
tulemustele orienteeritus
arvuti kasutamise oskus (MS Office, AutoCAD, MS Project)
hea suhtlemis-ja läbirääkimisoskus ning pingetaluvus
kasuks tuleb maksumuse eelarvestamise oskus ja kogemus
eesti keele oskus kõrgtasemel

Kasuks tuleb:

hea analüüsivõime
töökogemus sarnasel ametil
maksumuse eelarvestamise oskus ja kogemus
inglise ja vene keele oskus ametialase suhtluse tasemel

Omalt poolt pakume:

motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
professionaalset  ja  toetavat meeskonda
kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks

Kandidaatidel esitada oma sooviavaldus ja CV tähtajaga 13.veebruar 2017.a.  aadressile Lelle 24, 11318 Tallinn või e-kiri personal.cv@rkas.ee märgusõnaga „Tehnohoolduse projektijuht“. Kandideerida saab ka läbi CV Online ja CV Keskuse portaalide.