Otsime oma meeskonda

Tehnohoolduse projektijuhti
töökohaga Tallinnas

Tööülesanded:

  • hoonete tehnohooldusega seonduvate projektide juhtimine või nendes osalemine
  • valdkonna teenuste osutamiseks hangete korraldamine
  • valdkonna teenuste osutamiseks vajalike lepingute sõlmimine või selle korraldamine
  • lepingute täitmise järelevalve piirkondade üleselt (sisendid piirkondadest)
  • valdkonna teenuste tagamiseks tegevuskavade koostamine ning täiendamine
  • täidetavate või täidetud valdkonna lepingute käigu analüüs ning protsessi parendamine
  • hoonete tehniline kaardistamine

Nõudmised kandidaadile:

  • tehniline kõrgharidus
  • projektijuhtimiskogemus
  • tähelepanelikkus ja korrektsus dokumentide koostamisel, tööülesannete täitmisel
  • meeskonnatöö kogemus
  • tulemustele orienteeritus
  • arvuti kasutamise oskus (MS Office, AutoCAD, MS Project)
  • hea suhtlemis-ja läbirääkimisoskus ning pingetaluvus
  • väga hea eesti keele oskus

Kasuks tuleb:

  • hea analüüsivõime
  • töökogemus hangete korraldamises
  • maksumuse eelarvestamise oskus ja kogemus
  • inglise ja vene keele oskus

Omalt poolt pakume:

  • motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
  • professionaalset  ja toetavat meeskonda
  • kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
  • võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks

Kandidaatidel esitada oma sooviavaldus ja CV tähtajaga 03.09.2017.a.  aadressile Lelle 24, 11318 Tallinn või e-kiri personal.cv@rkas.ee märgusõnaga „Tehnohoolduse projektijuht“.  Kandideerida saab ka läbi keskkondade CV Online ja CV Keskus.