Otsime oma meeskonda

haldusosakonna
REMONTTÖÖDE PROJEKTIJUHTE

töökohtadega Tallinnas, Pärnus, Tartus Jõhvis

Remonttööde projektijuhi eesmärgiks on hoone omaniku ja kasutajate rahulolu saavutamine läbi hoonete säilimise tagamiseks vajalike ning kliendi vajadusest tulenevate remonttööde korraldamise RKASi poolt hallatavatel objektidel. Remonttööde juhtimine hõlmab mh hoone tarindite ja tehnosüsteemide füüsilise vananemise kõrvaldamiseks, õigusaktide nõuete täitmiseks ning hävimise eest kaitsemiseks teostatavaid töid.

Tööülesanded:

Osalemine piirkonna remondikava koostamisel
Remonttööde eelarvestamisel haldurite nõustamine
Remonttööde tehniliste kirjelduste koostamine ja hangete läbiviimine
Remonttööde järelevalve objektil
Remonttööde vastuvõtmine ja rahaline akteerimine
Remonttööde garantiijärelevalve

Nõudmised kandidaadile:

kõrgharidus (ehituse või tehnika valdkonnas)
töökogemus hoonete ehitus- või remonttööde korraldamisel ja/või juhtimisel vähemalt 2 aastat
erialaste õigusaktide tundmine
arvutikasutamise oskus heal tasemel (Word, Excel, Outlook, PowerPoint jms)
väga hea eesti keele oskus ja hea vene keele oskus
AutoCad põhifunktsioonide tundmine
autojuhiloa olemasolu

Lisaks ootame kandidaadilt süsteemsust, pingetaluvust, suhtlus- ja väljendusoskust, täpsust ja kohusetundlikkust, otsustus- ja vastutusvõimet ning oskust töötada nii iseseisvalt kui meeskonnaga.

Kasuks tuleb:

Ehitusinseneride Liidu ja/või Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu kutsetunnistuse olemasolu

Omalt poolt pakume:

motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
professionaalset  ja  toetavat meeskonda
kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks

Kandidaatidel esitada CV tähtajaga 1. november 2015.a e-kirja teel personal.cv@rkas.ee vastava piirkonna märgusõnaga "Põhja piirkonna, Lõuna piirkonna, Lääne piirkonna või Ida piirkonna remonttööde projektijuht“. Kandideerida saab ka läbi CV Online keskkonna.