Otsime oma meeskonda

Lepingute spetsialisti

töökohaga Tallinnas

Tööülesanded:

Lepingute ja nende muudatuste ettevalmistamine, kontrollimine ja menetluskäigu jälgimine (peamiselt üüri-, korrashoiuteenuslepingud)
Lepingute kooskõlastamise ja allkirjastamise korraldamine
Lepingust tulenevate tegevuste ja tähtaegade jälgimine (sh tasude muutmine ning üüriteatiste väljastamine)
Lepingus kokku lepitud alustel üüri- ja haldustasude eelarvestamine, kliendi märkustele vastamine
Lepingute informatsiooni koondamine ja aruandlus

Nõudmised kandidaadile:

Kõrgharidus (juriidiline, majanduslik või kinnisvaraalane), võib olla omandamisel
Juriidilise teksti tõlgendamise oskus
Erialaste õigusaktide tundmine
Arvutikasutamise oskus heal tasemel (Word, Excel, Outlook jm)
Väga hea eesti keele oskus

Kasuks tuleb:

Töökogemus sarnasel ametil
Kinnisvara valdkonna tundmine
Hea pingetaluvus ja analüüsivõime
Inglise keele oskus

Omalt poolt pakume:

Motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
Professionaalset  ja toetavat meeskonda
Kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
Võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks

Kandidaatidel palume esitada oma sooviavaldus ja CV tähtajaga 04.juuni 2017.a aadressile Lelle 24, 11318 Tallinn või e-kiri personal.cv@rkas.ee märgusõnaga „Lepingute spetsialist“. Kandideerida saab ka läbi CV Online ja CV Keskuse portaali ning Riigi Kinnisvara AS kodulehe www.rkas.ee kaudu.