Seoses töömahtude suurenemisega otsime haldusosakonda

Lepingute spetsialisti

Tööülesanded:

Lepingute ja nende muudatuste ettevalmistamise organiseerimine, kontroll ja menetluskäigu jälgimine (sh üürilepingud, korrashoiuteenuste osutamise lepingud jm)

Lepingute kooskõlastamine ja allkirjastamise korraldamine

Lepingust tulenevate tegevuste ja tähtaegade jälgimine (sh üürihinna muutmised ning üüriteatiste väljastamine)

Lepingus kokku lepitud alustel üüri- ja haldustulu eelarvestamine

Lepingute informatsiooni koondamine ja aruandlus

Nõudmised kandidaadile:

Kõrgharidus (juriidiline, majanduslik või kinnisvaraalane)

Juriidilise teksti tõlgendamise oskus

Erialaste õigusaktide tundmine

Arvutikasutamise oskus väga heal tasemel (Word, Excel, Outlook, PowerPoint jm)

Väga hea eesti keele ja hea inglise keele oskus

Kasuks tuleb:

Töökogemus vähemalt 2 aastat

Kinnisvaravaldkonna tundmine

Hea pingetaluvus

Omalt poolt pakume:

Motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes

Professionaalset  ja toetavat meeskonda

Kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas

Võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks

Kandidaatidel esitada oma sooviavaldus ja CV tähtajaga 12. juuli 2015.a e-kiri personal.cv@rkas.ee märgusõnaga “Lepingute spetsialist“. Kandideerida saab ka läbi CV Online portaali.