Otsime oma meeskonda

Haldusosakonna Lääne piirkonna assistenti

töökohaga Pärnu

Tööülesanded:

Infosüsteemidesse andmete sisestamine ning andmete õigsuse kontroll
Aruandlusvajaduse täitmiseks andmete koondamine
Piirkonna töötajate nõustamine ja juhendamine ettevõttesiseste infosüsteemide kasutamisel
RKAS-i üldistest dokumendihaldusnõuetest tulenevalt piirkonna dokumentide menetlemise organiseerimine, läbiviimine ja korrashoid
Piirkonna kontori kontoritarvete ja kulumaterjalidega varustamine.
Nõupidamisruumide kasutamise korraldamine, ruumide ettevalmistamine, teenindamine.
Kirjade koostamine
Koosolekute protokollimine Ürituste korraldamine

Nõudmised kandidaadile:

kõrg- või keskeriharidus (võib olla omandamisel)
arvutikasutamise oskus kõrgtasemel (Word, Excel, Outlook, PowerPoint jms)
väga hea eesti keele ja hea vene keele oskus ning inglise keele oskus suhtlustasandil
hea suhtlemisoskus
täpsus ja kohusetundlikkus
oskus töötada iseseisvalt ja koos meeskonnaga

Kasuks tuleb:

assisteerimise töökogemus vähemalt 1 aasta
kinnisvaravaldkonna tundmine
hea pingetaluvus
autojuhiloa olemasolu

Omalt poolt pakume:

motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
professionaalset  ja  toetavat meeskonda
kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks

Kandidaatidel esitada oma sooviavaldus ja CV tähtajaga 30. aprill 2015.a  e-kirja teel aadressile personal.cv@rkas.ee märgusõnaga “Lääne piirkonna assistent“.  Kandideerida saab ka läbi CV Online portaali.