Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda

KINNISVARAHALDURIT LÄÄNE PIIRKONDA

Tööülesanded
Riigi Kinnisvara ASle kuuluva vara haldamine vastavalt ettevõttes sätestatud korrale ning kinnisvara korrashoiu tagamise tegevuste standardile;

Haldusobjektil vajalike tööde läbiviimise organiseerimine ja järelevalve;

Haldamiseks vajalike lepingute sõlmimine;

Ettepanekute tegemine hoonete haldamise efektiivsemaks korraldamiseks ja nende rakendamine;

Haldamisega seotud informatsiooni ja dokumentatsiooni süstematiseerimine ja ajakohane hoidmine;

Suhtlemine hoonete omanike ning kasutajatega.

Nõudmised kandidaadile
• Kõrgharidus (soovitavalt halduse, majanduse, ehituse või tehnika valdkonnas)
• Erialane töökogemus
• Arvutikasutamise oskus (Word, Excel, E-post, Internet Explorer jms)
• Väga hea eesti keele ja hea vene keele oskus
• Autojuhiloa olemasolu

Lisaks ootame kandidaadilt head analüüsivõimet, suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, täpsust ja kohusetundlikkust, loovat mõtlemist ning oskust töötada nii iseseisvalt kui ka koos meeskonnaga.

Kasuks tuleb
• Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu kutsetunnistus
• Hoone tehnosüsteemide tundmine
• AutoCad-i põhifunktsioonide tundmine
• Erialaste õigusaktide tundmine ja hea pingetaluvus

Omalt poolt pakume
• Motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
• Kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda
• Võimalusi täiendkoolituseks

Kandidaatidel esitada oma sooviavaldus ja CV enne 05. aprilli aadressile Lasnamäe 2, 11412 Tallinn või e-mail maire.kruusmaa@rkas.ee märgusõnaga “Kinnisvara haldur” Kandideerida saab ka läbi CV online keskkonna. Meie koduleht http://www.rkas.ee/