Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda

IT analüütikut

töökohaga Tallinnas

Tööülesanded

Tellijate intervjueerimine, ärivajaduste väljaselgitamine ja nõuete analüüsi koostamine ning teostamine
Ettevõtte IT arendusprojektide eelanalüüsi, lähteülesannete ja hangete korraldamiseks
vajaliku tehnilise dokumentatsiooni koostamine
Analüüsilahenduste ja tehniliste sh. liideste spetsifikatsioonide koostamine ning sobivate
lahendusalternatiivide väljatöötamine koostöös tellija ning teostajatega
IT arenduskoosolekutel osalemine
Valminud lahenduste testimine ja vastuvõtmine
Töövõtjatega suhtlemine ja järelevalve ning tööde vastuvõtmine projektide realiseerimise faasis

Nõudmised kandidaadile

2 aastane kogemus IT süsteemianalüüsi teostamisel
Soovitavalt IT alase kõrgharidusega, nutikas ja avatud maailmavaatega
Tundmised infosüsteemide dokumenteerimiseks, arendamiseks vajalikke metoodikaid ning
vahendeid
Tulemustele orienteeritud
Hea analüüsi- ja sünteesivõime

Lisaks ootame kandidaadilt head suhtlemisoskust, täpsust ja kohusetundlikkust, loovat
mõtlemist ning oskust töötada nii iseseisvalt kui ka koos meeskonnaga.

Kasuks tuleb

Iseseisvus ja järjekindlus
Korrektne eesti keel, inglise keele oskus tuleb kasuks
Hea kirjalik ja suuline väljendusoskus

Omalt poolt pakume

Mtiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
Professionaalset, toetavat ja sõbralikku meeskonda
Kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
Võimalusi enesearenduseks

Kandidaatidel palume saata oma sooviavaldus ja CV hiljemalt 02.02.2014 aadressile
Lasnamäe 2, 11412 Tallinn või e-posti aadressil personal.cv@rkas.ee   märgusõnaga “IT analüütik”. Kandideerida saab ka läbi CV Online, CV Keskuse või Riigi Kinnisvara AS kodulehe kaudu