Otsime oma meeskonda

Ida piirkonna heakorraspetsialisti

töökohaga Jõhvi

Tööülesanded:

järelevalve teostamine heakorrateenuse (sise- ja välikoristus) lepingute täitmise üle objektidel (sh eritööde kvaliteedi kontroll);
tööde vastuvõtmine heakorrateenuste osutajatelt;
objektidel heakorraülevaatuste teostamine;
osapoolte nõustamine objektide heakorraküsimustes;
heakorraobjekti tehniline kaardistamine;
oskustööliste juhendamine ja töökeskkonnanõuete tagamine RKASi töötajatega kaetud
objektidel.

Nõudmised kandidaadile:

kõrg- või keskeriharidus;
erialane töökogemus vähemalt 1 aasta;
arvutikasutamise oskus heal tasemel (Word, Excel, Outlook, PowerPoint jms);
väga hea eesti keele oskus;
väga hea suhtlemisoskus;
täpsus ja kohusetundlikkus;
oskus töötada iseseisvalt ja koos meeskonnaga;
autojuhiloa olemasolu.

Kasuks tuleb:

töökogemus heakorratööde juhina;
erialase kutsetunnistuse olemasolu;
vene keele ja inglise keele oskus suhtluse tasemel;
pingetaluvus;
läbirääkimisoskus.

Omalt poolt pakume:

motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes;
professionaalset  ja  toetavat meeskonda;
kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas;
võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks.

Kandidaatidel esitada oma sooviavaldus ja CV tähtajaga 14. veebruariks 2016.a e-kiri personal.cv@rkas.ee märgusõnaga “Ida piirkonna heakorraspetsialist“.  Kandideerida saab ka läbi CV Online ja CV Keskuse portaalide.