Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda

HALDUSE PROJEKTIJUHTI

töökohaga Tallinnas

Tööülesanded:

Haldusosakonna toimimiseks ja arendamiseks vajalike projektide juhtimine, sh:

Haldusosakonna protsesside kaardistamine ja parendusettepanekute väljatöötamine
Halduse juhendmaterjalide ja aruandlusvormide väljatöötamine ning rakendamine
Objektide haldamise ülevõtmise protsessi juhtimine haldusosakonnas
Eelarvestamise koordineerimine haldusosakonnas
Koostöövõrgustike töörühmades osalemine

Nõudmised kandidaadile:

Kõrgharidus (majandus, ehitus, kinnisvara, õigus)
Kinnisvaravaldkonnas töötamise kogemus (vähemalt aasta)
Arvutikasutamise oskus kõrgtasemel (Word, Excel, Outlook, PowerPoint jms)
Väga hea eesti keele ja inglise keele oskus

Lisaks ootame kandidaadilt head suhtlemisoskust, täpsust ja kohusetundlikkust, loovat mõtlemist ning oskust töötada nii iseseisvalt kui ka koos meeskonnaga.

Kasuks tuleb:

Erialaste õigusaktide tundmine
Hea pingetaluvus
Autojuhiloa olemasolu

Omalt poolt pakume:

Motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
Kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda
Võimalusi täiendkoolitusteks

Kandidaatidel esitada oma sooviavaldus ja CV enne 12.aprilli  aadressile Lasnamäe 2, 11412 Tallinn või e-postile maire.kruusmaa@rkas.ee  märgusõnaga “Halduse projektijuht”. Kandideerida saab ka läbi CV Online.