Otsime oma meeskonda

ENERGIASPETSIALISTI

Tööülesanded:

Energia ostmise korraldamine
Energiakulude optimeerimise tegevused
Erinevates energiavarustuse tagamise töörühmades osalemine
Erinevate energiavarustuse aruannete koostamine

Nõudmised kandidaadile:

Kõrgharidus
Teadmised energiaturgude toimimisest
Kõrge motivatsioon
Tulemustele orienteeritus
Väga hea eesti keele ning hea vene ja inglise keele oskus
Hea a
rvuti kasutamise oskus (MS Office)

Kasuks tuleb

Hea analüüsivõime
Töökogemus sarnasel ametil
Energia varustussüsteemide tundmine

Omalt poolt pakume

Motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
Professionaalset ja toetavat meeskonda
Kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda
Võimalusi erialasteks täiendkoolituseks

Kandidaatidel esitada oma sooviavaldus ja CV enne 07. märts 2014.a aadressile Lasnamäe 2, 11412 Tallinn või e-kiri personal.cv@rkas.ee märgusõnaga „Energiaspetsialist“ Kandideerida saab ka läbi CV online  ning CV Keskuse ning Riigi Kinnisvara AS kodulehe http://www.rkas.ee/