Otsime oma meeskonda

ARENDUSPROJEKTIDE JUHTIMISE OSAKONNA JUHATAJAT

töökohaga Tallinn

Tööülesanded:

kinnisvarakeskkonna loomise ja uuendamisega (arendamisega) seonduva protsessi ja arenduse projektijuhtidest koosneva meeskonna juhtimine;
kinnisvarakeskkonnaga arendamisega seonduvate vajaduste täpsustamise, nende teostamiseks vajalike lahenduste kavandamise, ning lahenduste hankimise ja teostamise korraldamine ja järelevalve;
osakonna tööga seonduvates küsimustes klientide, partnerite ning majasiseste osapooltega proaktiivne, lahendustele orienteeritud suhtlemine ja suhtluse korraldamine;
osakonna igapäevase töö korraldamine, sh osakonna eesmärgist lähtuva tegevuse
määratlemine ja selgitamine, samuti vajalike töökorralduslike muudatuste
analüüs, ettevalmistamine ja elluviimine;
osakonna tegevuse ja/või osakonna poolt juhitud projektidega seonduva informatsiooni ja dokumentatsiooni nõuetekohane haldamise ning aruandluse tagamine;
osakonna mehitatuse korraldamine ning meeskonna juhtimine, arendamine ja motiveerimine;
osakonna tegevusriskide analüüs ja maandamistegevuste rakendamine.

Nõudmised kandidaadile:

kõrgharidus (soovitavalt ehitus- ja/või kinnisvaraalane);
varasem kinnisvaraga seotud arendusprojektide juhtimise kogemus, sh inimeste juhtimise kogemus vähemalt 5 aastat;
äriliselt mõtlev ja tulemusele orienteeritud;
arvutikasutamise oskus väga heal tasemel (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, BIM-programmid jms);
väga hea eesti keele oskus ja hea inglise keele oskus;
riigihangetega seonduvate õigusaktide tundmine;
analüüsi- ja üldistusvõimeline.

Kasuks tuleb:

koostöövõime ja teistega arvestamise oskus;
organiseerimisvõime;
hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus ning veenev esinemise oskus;
täpsus ja kohusetundlikkus.

Omalt poolt pakume:

motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes;
professionaalset  ja  toetavat meeskonda;
kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas;
võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks.

Kandidaatidel palume esitada oma CV ja motivatsioonikiri koos referentsidega tähtajaga 21. mai 2017.a aadressile Lelle 24, 11318 Tallinn või e-kirjaga aadressile personal.cv@rkas.ee märgusõnaga „Arendusprojektide osakonna juhataja”. Kandideerida saab ka läbi CV Online või CV Keskuse portaali.