Riigi Kinnisvara AS

Reg-nr 10788733
Käibemaksukohustuslasena registreerimise nr EE100708707

Nordea EE901700017000429522
SWEDBANK EE892200221017592018
SEB EE101010220020067013


 

Lelle 24, Tallinn 11318 (VIII korrus).

Külaliste parkimiskohad asuvad büroohoone vahetus läheduses ja on märgistatud viitega „RKAS külaline“. Parkimiskohtade täpse asukoha leiate siit.

Üldtelefon: 606 3400
Faks: 606 3401
E-post: info@rkas.ee

Klienditugi: 605 0000 
E-post: klienditugi@rkas.ee





Kati Kusmin

juhatuse esimees

606 3400

kati.kusmin@rkas.ee

Piia Kallas

juhatuse liige

606 3400

piia.kallas@rkas.ee

Tugiteenuste divisjon

Kristin Tuule

lapsehoolduspuhkusel

Andres Truss

riskijuht

526 8473

andres.truss@rkas.ee

Triin Tepp

personalijuht

606 3430, 58873532

triin.tepp@rkas.ee

Marge Jürisaar

personalispetsialist

606 3445

marge.jurisaar@rkas.ee

Ita Ert

büroojuht

606 3421

ita.ert@rkas.ee

Liis Luts

referent

606 3400

liis.luts@rkas.ee

Kerli Kikojan

referent

606 3440

kerli.kikojan@rkas.ee

Jaanika Kindlam

referent

606 3769

jaanika.kindlam@rkas.ee

Anni Pütsepp

lapsehoolduspuhkusel

Evelin Arak

lapsehoolduspuhkusel

Mariaana Sõnajalg

turundusjuht

5451 5555

mariaana.sonajalg@rkas.ee

Mariliis Sepper

kommunikatsioonispetsialist

606 3411, 5650 0623

mariliis.sepper@rkas.ee

Õigus- ja hankeosakond

Tõnis Rebbas

õigus- ja hankeosakonna juhataja

606 3408, 564 4209

tonis.rebbas@rkas.ee

Rihhard-Erik Järvi

hankespetsialist

606 3734

rihhard-erik.jarvi@rkas.ee

Martin Tiirats

hankespetsialist

606 3409

martin.tiirats@rkas.ee

Jaanika Rahu

hankespetsialist

606 3495

jaanika.rahu@rkas.ee

Alo Pikk

jurist

606 3453

alo.pikk@rkas.ee

Kaili Anderson

jurist

606 3417

kaili.anderson@rkas.ee

Enely Matvei

lapsehoolduspuhkusel

Agur Maandi

jurist

5649 5669

agur.maandi@rkas.ee

Kairi Osolainen

jurist

606 3431

kairi.osolainen@rkas.ee

Kaido Tori

jurist

606 3491, 5260607

kaido.tori@rkas.ee

Kairit Kreek

jurist

606 3448

kairit.kreek@rkas.ee

Reet Rehtsalu

välisrahastusprojektide koordinaator

5348 6487

reet.rehtsalu@rkas.ee

Finantsdivisjon

Raamatupidamisosakond

Inna Turu

lapsehoolduspuhkusel

Reelika Neumann

pearaamatupidaja kt

606 3484

reelika.neumann@rkas.ee

Tiina Õispuu

arvete spetsialist

606 3498

tiina.oispuu@rkas.ee

Ebe Kaukver-Kivimägi

raamatupidaja
(arvete tasumine)

606 3415

ebe.kaukver@rkas.ee

Ingrid Kehman

raamatupidaja

606 3418

ingrid.kehman@rkas.ee

Merli Paat

raamatupidaja

606 3449

merli.paat@rkas.ee

Kairit Kütt

raamatupidaja

606 3413

kairit.kutt@rkas.ee

Mari-Liis Siilak

raamatupidaja

606 3460

mari-liis.siilak@rkas.ee

Urve Garelis

lapsehoolduspuhkusel

Marit Pajur

raamatupidaja

606 3473

marit.pajur@rkas.ee

Kadi Anette Linholm

raamatupidaja

606 3480

kadianette.linholm@rkas.ee

Finantsanalüüsi osakond

Andrus Ait

finantsjuht

606 3414

andrus.ait@rkas.ee

Serob Asatrjan

analüüsi valdkonnajuht

606 3419

serob.asatrjan@rkas.ee

Kristo Palu

ülevõetava kinnisvara projektijuht

606 3468, 529 3842

kristo.palu@rkas.ee

Peeter Stamberg

portfellianalüütik

peeter.stamberg@rkas.ee

Henri Telk

analüütik

606 3768

henri.telk@rkas.ee

Ingmar Kristjansen

eelarvestamise valdkonnajuht

606 3474

ingmar.kristjansen@rkas.ee

Siret Kuusik

lepingute koordinaator

606 3737

siret.kuusik@rkas.ee

Ragne Künnapas

lepingute spetsialist

606 3738

ragne.kunnapas@rkas.ee

Mari Mölder

lepingute spetsialist

606 3481

mari.molder@rkas.ee

Kristin Tamm

lepingute spetsialist

606 3496

kristin.tamm@rkas.ee

IT osakond

Tanel Viin

IT osakonna juhataja

5690 2983

tanel.viin@rkas.ee

Haldusdivisjon

Haldusosakond

Mati Sillak

haldusteenuste direktor

515 6838

mati.sillak@rkas.ee

Margit Dengo

lapsehoolduspuhkusel

Kristiina Vasar

sisustuse valdkonnajuht

5383 8162

kristiina.vasar@rkas.ee

Kaido Palmar

remonttööde valdkonnajuht

606 3437

kaido.palmar@rkas.ee

Triin Alas

andmete spetsialist

606 3733

triin.alas@rkas.ee

Sven Pedari

suurkliendihaldur

606 3492, 523 3562

sven.pedari@rkas.ee

Gert Villard

suurkliendihaldur

517 7645

gert.villard@rkas.ee

Terje Lunden

suurkliendihaldur

501 1604

terje.lunden@rkas.ee

Andrus Järva

suurkliendihaldur

502 0211

andrus.jarva@rkas.ee

Karel Aasrand

Põhja piirkonnajuht

606 3427, 5557 5925

karel.aasrand@rkas.ee

Triinu Paemurd

Põhja piirkonna assistent

606 3461

triinu.paemurd@rkas.ee

Monika Kallaste

lapsehoolduspuhkusel

Kristi Urbla

klienditoe spetsialist

605 0000

klienditugi@rkas.ee; kristi.urbla@rkas.ee

Liina Eerma

klienditoe spetsialist

605 0000

klienditugi@rkas.ee; liina.eerma@rkas.ee

Merle Lindmets

klienditoe spetsialist

605 0000, 5309 5178

klienditugi@rkas.ee; merle.lindmets@rkas.ee

Keili Luik

kinnisvarahaldur

606 3425, 529 8012

keili.luik@rkas.ee

Maivi Suurmäe

kinnisvarahaldur

606 3483, 5887 3438

maivi.suurmae@rkas.ee

Jaanika Aru

kinnisvarahaldur

606 3422, 512 0281

jaanika.aru@rkas.ee

Nikolay Stadnik

kinnisvarahaldur

606 3428, 5303 8468

nikolay.stadnik@rkas.ee

Liivi Sandra Arulaane

kinnisvarahaldur

606 3476, 507 2616

liivi.arulaane@rkas.ee

Silver Teiter

lapsehoolduspuhkusel

Rene Uuspõld

kinnisvarahaldur

606 3420, 509 9264

rene.uuspold@rkas.ee

Gert Rahnel

kinnisvarahaldur

606 3469, 5395 5890

gert.rahnel@rkas.ee

Ester Kruuse

kinnisvarahaldur

511 2012

ester.kruuse@rkas.ee

Aime Meiusi

kinnisvarahaldur

508 7154

aime.meiusi@rkas.ee

Kadi Adson

kinnisvarahaldur

5380 2665

kadi.adson@rkas.ee

Martti Mihkelson

kinnisvarahaldur

509 1181

martti.mihkelson@rkas.ee

Triin Tasso

lapsehoolduspuhkusel

Margo Merirand

Ida piirkonnajuht

683 0213, 518 4978

margo.merirand@rkas.ee

Piret Uus

Ida piirkonna assistent

683 0209

piret.uus@rkas.ee

Kristel Aunapuu

kinnisvarahaldur

663 8338, 517 0723

kristel.aunapuu@rkas.ee

Illar Heinsalu

kinnisvarahaldur

5344 9946

illar.heinsalu@rkas.ee

Kristo Peri

kinnisvarahaldur

5657 2200

kristo.peri@rkas.ee

Evelin Saarmets

kinnisvarahaldur

5368 2661

evelin.saarmets@rkas.ee

Janar Vellak

kinnisvarahaldur

5560 1906

janar.vellak@rkas.ee

Evelin Sootla

Lõuna piirkonnajuht

744 6677, 5811 6512

evelin.sootla@rkas.ee

Annika Tamm

Lõuna piirkonna assistent

744 6671

annika.tamm@rkas.ee

Katre Kurvits

kinnisvarahaldur

526 3868

katre.kurvits@rkas.ee

Verdo Aun

kinnisvarahaldur

744 1301, 5349 9287

verdo.aun@rkas.ee

Erich Tohvre

kinnisvarahaldur

512 8816

erich.tohvre@rkas.ee

Peeter Kõiv

kinnisvarahaldur

5782 4908

peeter.koiv@rkas.ee

Rauno Laiv

kinnisvarahaldur

783 3032, 513 0268

rauno.laiv@rkas.ee

Danel Udu

kinnisvarahaldur

5690 1440

danel.udu@rkas.ee

Liis Lebedev

Lääne piirkonnajuht

443 3350, 5649 9262

liis.lebedev@rkas.ee

Sirvi Heidmets

lapsehoolduspuhkusel

Gea Taalvelt

Lääne piirkonna assistent

443 3356

gea.taalvelt@rkas.ee

Jaanus Toomesoo

kinnisvarahaldur

565 5305

jaanus.toomesoo@rkas.ee

Retti Laos

kinnisvarahaldur

5344 1627

retti.laos@rkas.ee

Marko Pihelpuu

kinnisvarahaldur

5300 3256

marko.pihelpuu@rkas.ee

Annika Palu

kinnisvarahaldur

523 8048

annika.palu@rkas.ee

Ireen Kelder

kinnisvarahaldur

5687 1889

ireen.kelder@rkas.ee

Keskkonna- ja tehnilise toe osakond

Allan Hani

osakonna juhataja

606 3442, 526 2985

allan.hani@rkas.ee

Liina Purge

lapsehoolduspuhkusel

Silver Ader

innovatsiooni projektijuht

5552 5788

silver.ader@rkas.ee

Mikk Maivel

energiatõhususe projektijuht

5646 1251

mikk.maivel@rkas.ee

Krista Rebane

korrashoiu hankejuht

5824 3293

krista.rebane@rkas.ee

Ave-Õnne Jalakas

heakorra- ja turvateenuste projektijuht

606 3479

ave-onne.jalakas@rkas.ee

Tiia Redi

heakorra- ja turvateenuste projektijuht

5348 1756

tiia.redi@rkas.ee

Kristel Kungla

heakorra- ja turvateenuste projektijuht

5340 7546

kristel.kungla@rkas.ee

Artur Kapranov

tarbimisteenuste projektijuht

5561 7532

artur.kapranov@rkas.ee

Artur Viira

tarbimisteenuste projektijuht

5668 9574

artur.viira@rkas.ee

Isak Piirsalu

tehnohoolduse projektijuht

606 3459, 501 7212

isak.piirsalu@rkas.ee

Olev Kruusenvald

korrashoiu järelevalve juht

520 3079

olev.kruusenvald@rkas.ee

Rita Seppam

Põhja piirkonna heakorra spetsialist

5786 7313

rita.seppam@rkas.ee

Tiina Laas

Lõuna piirkonna heakorra spetsialist

5885 3781

tiina.laas@rkas.ee

Piret Aller

Ida piirkonna heakorra spetsialist

5308 6969

piret.aller@rkas.ee

Kalli Mägar

Lääne piirkonna heakorra spetsialist

5302 7813

kalli.magar@rkas.ee

Aivar Lillemägi

Põhja piirkonna tehniline spetsialist

606 3765; 513 7158

aivar.lillemagi@rkas.ee

Toomas Ermel

Lõuna piirkonna tehniline spetsialist

744 6674, 511 0073

toomas.ermel@rkas.ee

Meelis Lust

Ida piirkonna tehniline spetsialist

514 3966

meelis.lust@rkas.ee

Monika Brems

Lääne piirkonna tehniline spetsialist

5199 2456

monika.brems@rkas.ee

Raul Prank

tehnilise toe juht

5450 1794

raul.prank@rkas.ee

Olev Kivisikk

tehnosüsteemide projektijuht

5383 6572

olev.kivisikk@rkas.ee

Meelis Sepp

tehnosüsteemide projektijuht

503 1924

meelis.sepp@rkas.ee

Heldur Külla

tehnosüsteemide projektijuht

606 3444

heldur.kulla@rkas.ee

Allan Männik

tehnosüsteemide projektijuht

606 3429, 56 454 410

allan.mannik@rkas.ee

Paavo Prans

tehnosüsteemide projektijuht

5553 6111

paavo.prans@rkas.ee

Jaan Palu

tehnosüsteemide projektijuht

517 2050

jaan.palu@rkas.ee

Gert Rahn

tehnosüsteemide projektijuht

5331 6487

gert.rahn@rkas.ee

Kaarel Treumuth

hoonete turvalisuse projektijuht

5355 4118

kaarel.treumuth@rkas.ee

Arendusprojektide divisjon

Timo Aarmaa

arendusdirektor

606 3478

timo.aarmaa@rkas.ee

Arendusprojektide juhtimise osakond

Peeter Mauer

osakonnajuhataja

606 3452, 5309 2712

peeter.mauer@rkas.ee

Tiina Liitmäe

töökeskkonna projektijuht

606 3467, 510 0923

tiina.liitmae@rkas.ee

Taavi Aare

arenduse projektijuht

606 3438

taavi.aare@rkas.ee

Tanel Saue

arenduse projektijuht

606 3471, 510 2711

tanel.saue@rkas.ee

Mihkel Mäger

arenduse projektijuht

5450 1054

mihkel.mager@rkas.ee

Tarmo Mändmets

arenduse projektijuht

606 3494, 50 12 944

tarmo.mandmets@rkas.ee

Tarmo Rammo

arenduse projektijuht

606 3451, 501 1290

tarmo.rammo@rkas.ee

Erik Lillepalu

arenduse projektijuht

606 3493, 506 6290

erik.lillepalu@rkas.ee


Enno Parker

arenduse projektijuht

606 3462, 521 7150

enno.parker@rkas.ee

Raivo Toom

arenduse projektijuht

6063488, 5353 3371

raivo.toom@rkas.ee

Tarmo Lige

arenduse projektijuht

606 3464, 502 1533

tarmo.lige@rkas.ee

Hannes Ulmas

arenduse projektijuht

606 3455, 522 1014

hannes.ulmas@rkas.ee

Kinnisvaraportfelli analüüsiosakond

Kaido Kangur

osakonnajuhataja

606 3447, 5786 8955

kaido.kangur@rkas.ee

Kadri Koosel

lapsehoolduspuhkusel

Märt Mäe

müügijuht

606 3407, 513 3745

mart.mae@rkas.ee

Marko Künnapas

müügijuht

606 3433, 5367 6653

marko.kunnapas@rkas.ee

Inga Vatter

portfellihaldur

606 3730, 5660 0404

inga.vatter@rkas.ee

Anti Talves

portfellihaldur

606 3463, 509 4100

anti.talves@rkas.ee

Pertti Neero

portfellihaldur

606 3489, 5663 2680

pertti.neero@rkas.ee

Ülle Tamm

portfellihaldur

606 3486, 5344 1347

ulle.tamm@rkas.ee

Raigo Petter

portfellihaldur

607 0504, 5567 1868

raigo.petter@rkas.ee

Ehitusjuhtimisosakond

Igor Gerasenkov

osakonnajuhataja

606 3454; 503 5730

igor.gerasenkov@rkas.ee

Krista Ninaste

tehniline spetsialist

522 7978

krista.ninaste@rkas.ee

Elina Kask

kunstihangete projektijuht

5347 9043

elina.kask@rkas.ee

Sixten Heidmets

sisustus- ja kunstihangete tehniline spetsialist

520 5767

sixten.heidmets@rkas.ee

Priit Püss

ehitusjuht

52 63 550

priit.puss@rkas.ee

Urmas Kuslap

ehitusjuht

606 3456, 527 2076

urmas.kuslap@rkas.ee

Margus Türkson

ehitusjuht

744 6679, 502 8534

margus.turkson@rkas.ee

Hillar Takk

ehituse projektijuht

506 7963

hillar.takk@rkas.ee

Jaak Verlin

ehituse projektijuht

513 3840

jaak.verlin@rkas.ee

Marek Moldau

ehituse projektijuht

5568 5453

marek.moldau@rkas.ee

Aleksei Romanjuk

ehituse projektijuht

606 3457, 507 7586

aleksei.romanjuk@rkas.ee

Tõnu Ohakas

ehituse projektijuht

501 0244

tonu.ohakas@rkas.ee

Peeter Malken

ehituse projektijuht

606 3441, 510 2479

peeter.malken@rkas.ee

Hindrek Werder

ehituse projektijuht

606 3458, 513 7747

hindrek.werder@rkas.ee

Margus Männo

ehituse projektijuht

744 6678, 522 3887

margus.manno@rkas.ee

Sven Prints

ehituse projektijuht

511 1352

sven.prints@rkas.ee

Ago Rist

ehituse projektijuht

53 090 723

ago.rist@rkas.ee

Einar Künnapuu

ehituse projektijuht

53 08 3314

einar.kunnapuu@rkas.ee

Aare Külv

ehituse projektijuht

51 56 281

aare.kulv@rkas.ee

Jaanus Hiiemäe

ehituse projektijuht

50 36 160

jaanus.hiiemae@rkas.ee

Urmas Vahi

ehituse projektijuht

783 3030, 53 411 695

urmas.vahi@rkas.ee

Sven Saar

ehituse projektijuht

783 3034, 51 40 127

sven.saar@rkas.ee

Indrek Henk

ehituse projektijuht

56256027

indrek.henk@rkas.ee

Ornella Muttik

ehituse projektijuht

564 0275

ornella.muttik@rkas.ee

Andrus Gatski

ehituse projektijuht

507 3094

andrus.gatski@rkas.ee

Jaanus Müller

ehituse projektijuht

515 7038

jaanus.muller@rkas.ee

Kristjan Kukk

ehituse projektijuht

606 3406, 5568 2211

kristjan.kukk@rkas.ee

Marek Mitri

ehituse projektijuht

510 1301

marek.mitri@rkas.ee

Kontaktide koondnimekiri